UPJŠ v Košiciach bola súčasťou veľtrhu vzdelávania v Bratislave

Obľúbený veľtrh štúdia a kariéry „Akadémia&Vapac“, ktorý sa konal v priestoroch AEGON aréna v dňoch 6. až 8. októbra 2015 sa už po devätnásty krát konal v Bratislave pre študentov končiacich ročníkov – budúcich maturantov, aby im tak napomohol pri výbere ďalšieho vzdelávania priamo od relevantných zástupcov jednotlivých škôl a inštitúcií. Výstavné stánky slovenských vysokých škôl tradične dopĺňali aj zahraničné univerzity z Čiech, Švajčiarska, Rakúska, Holandska, či Veľkej Británie. Možnosti štúdia na Univerzite Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach prezentovali piati zástupcovia všetkých jej fakúlt, čím ponúkli široké spektrum svojich znalostí mnohým návštevníkom podujatia.

Poďakovanie patrí účastníkom univerzitného výstavného stánku Tatiane Ďurkovičovej (z Lekárskej fakulty), Mariánovi Čurdovi (z Prírodovedeckej fakulty), Mgr. Jurajovi Martausovi (z Právnickej fakulty), PhDr. Andrei Zambovej (z Fakulty verejnej správy) a Bc. Lýdii Bereczovej (z Filozofickej fakulty) za dôstojnú reprezentáciu a propagáciu cieľov univerzity v oblasti vzdelávania.