Novovymenovaní profesori

V pondelok 26. mája 2014 vymenoval prezident SR Ivan Gašparovič v Prezidentskom paláci päťdesiat nových profesorov vysokých škôl, medzi ktorými boli aj pracovníci Lekárskej fakulty UPJŠ v Košiciach. Menovací dekrét si z rúk prezidenta prevzala aj doc. MVDr. Silvia RYBÁROVÁ, PhD. (novovymenovaná profesorka v odbore anatómia, histológia a embryológia) a doc. MUDr. Vincent NAGY, PhD. (novovymenovaný profesor v odbore chirurgia). Slávnostného aktu sa zúčastnil aj generálny riaditeľ Sekcie vysokých škôl Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR Peter Plavčan, prezident Slovenskej rektorskej konferencie Libor Vozár, predseda Rady vysokých škôl SR Viktor Smieško a predseda Akreditačnej komisie Ľubor Fišera.
       Novým profesorom gratulujeme!

Zdroj fotiek: TASR/Pavel Neubauer