Futsalisti UPJŠ opäť s medailou

Slovenská asociácia univerzitného športu (SAUŠ) v spolupráci s Ústavom telesnej výchovy a športu Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach a Telovýchovnou jednotou Slávia UPJŠ usporiadali v dňoch 18. – 19. mája 2011 celoslovenské finále univerzít vo futsale v priestoroch Infinity arény v Košiciach. Turnaja sa okrem našej univerzity zúčastnili Univerzita Jánosa Selyeho v Komárne, Univerzita Komenského v Bratislave a Žilinská univerzita v Žiline.

Na podujatí sa zúčastnili Ing. S. Benčo, kvestor UPJŠ a predseda TJ Slávia UPJŠ, ktorý celoslovenské finále vo futsale otvoril, ďalej Mgr. O. Podkonický, predseda komisie futsalu SAUŠ, Mgr. A. Buková, PhD., riaditeľka ÚTVŠ UPJŠ, Mgr. J. Dudovič, predseda regionálnej rady SAUŠ, PaedDr. I. Staško, ktorý celé podujatie pripravil a riadil a všetci učitelia – vedúci družstiev.

Tím hráčov z UPJŠ svojich fanúšikov nesklamal, v konečnom hodnotení obsadil tretie miesto a získaním bronzovej medaily zavŕšil akademický rok ďalším úspechom v prospech svojej Alma mater.
    Futsalisti, ktorí reprezentovali UPJŠ v Košiciach:

Študenti Právnickej fakulty: Lojan Anton, Motyka Matúš, Komár Juraj, Mikloš Miloš,
Janič Pavol, Rodák Martin
Študenti Prírodovedeckej fakulty: Macej Jaroslav, Papcun Daniel, Tekáč Michal