PRO EDUCO – fórum vzdelávania

V dňoch 21. – 24. 11. 2011 sa v priestoroch Domu techniky v Košiciach uskutočnil 5. ročník fóra vzdelávania, kariéry a inovácií PRO EDUCO 2011. Na ploche 1500 m2 sa stretlo niekoľko desiatok vystavovateľov s ambíciou zjednotenia celého spektra zaujímavých tém v oblasti vzdelávania a kariéry tak, aby ich prierezová prezentácia priniesla návštevníkom podnetné informácie.

Výstavný stánok našej univerzity patril zaiste medzi najatraktívnejšie svojim formátom a formou prezentácie možností vzdelávania. Aktívnu účasť v ňom potvrdili reprezentanti našej univerzity, ktorí sa vystriedali z radov zamestnancov a študentov všetkých jej fakúlt. Svojimi odbornými radami a skúsenosťami tak pomohli všetkým návštevníkom zorientovať sa v ich rozhodovaní „kam na vysokú školu“. Výhodou bola možnosť priamej komunikácie a ponuka propagačných a informačných materiálov UPJŠ.