UPJŠ v Košiciach postúpila do finále v ankete Košičan roka v kategórií Vzdelávanie, veda a výskum – subjekt

Košice:dnes, najväčší lokálny mediálny dom v Slovenskej republike, vyhlásil anketu Košičan roka, ktorá je jedinou svojho druhu v metropole východu.

Cieľom ankety je zviditeľniť a oceniť tie osobnosti a subjekty pochádzajúce z mesta Košice a/alebo pôsobiace v meste Košice, ktoré v danom roku ankety Košičan roka dosiahli mimoriadne výsledky a/alebo vykonali významné aktivity v prospech mesta Košice a jeho obyvateľov. O ocenených v ankete rozhodujú samotní Košičania.

Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach bola nominovaná v kategórii Vzdelávanie, veda a výskum – subjekt za výnimočné umiestnenia v rebríčkoch kvality univerzít.

Hlasovanie vo finále prebieha do 16. 2. 2017.

Všetky informácie k hlasovaniu a prehľad tvarov SMS pre jednotlivých finalistov nájdete na www.kosicanroka.sk.