Pracovníci UPJŠ získali mestské ocenenia

V stredu 7. mája 2015 sa uskutočnil v Historickej radnici na Hlavnej 59 v Košiciach slávnostný ceremoniál pamätného dňa Košíc spojený s odovzdávaním ocenení významným Košičanom, medzi ktorými boli aj viacerí pracovníci Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach.

Cenou mesta Košice boli ocenení doc. MUDr. Igor Andrašina, CSc. a prof. MUDr. Jozef Kafka, DrSc. z Lekárskej fakulty, i prof. PaedDr. Štefan Šutaj, DrSc. z Filozofickej fakulty. Cenu primátora mesta Košice získal rektor UPJŠ prof. MUDr. Ladislav Mirossay, DrSc., prorektor UPJŠ prof. RNDr. Juraj Černák, CSc., pracovník Lekárskej fakulty prof. MUDr. Štefan Koval, PhD. a kolektív pracovníkov Kliniky hematológie a onkohematológie LF UPJŠ a UNLP Košice. Plaketa primátora mesta Košice bola udelená riaditeľke Univerzitnej knižnice UPJŠ PhDr. Daniele Džuganovej a medzi ocenenými bol aj bývalý rektor UPJŠ prof. h.c. prof. JUDr. Vladimír Babčák, CSc., ktorý získal Cenu primátora mesta Košice.

Všetkým nositeľom cien srdečne gratulujeme!

Prehľad ocenených

File File size