Rektor UPJŠ prijal úspešných doktorandov

Dňa 22. mája 2015 prijal rektor UPJŠ v Košiciach, prof. MUDr. Ladislav Mirossay, DrSc., troch úspešných doktorandov UPJŠ v Košiciach, aby im osobne zablahoželal k dosiahnutiu vynikajúcej publikačnej aktivity počas riešenia projektov v rámci Vnútorného vedeckého grantového systému pre mladých vysokoškolských učiteľov a výskumných pracovníkov. Mgr. Jozef Sábo z Právnickej fakulty UPJŠ, Mgr. Lenka Halčinová a Mgr. Pavol Široczki, obaja z Prírodovedeckej fakulty UPJŠ, získali okrem ocenenia aj finančné ohodnotenie vo forme mimoriadneho štipendia. Rektor UPJŠ poprial oceneným študentom, aby ich životný optimizmus, obdivuhodná vôľa a pevné zásady sprevádzali aj v ďalších rokoch ich pracovného a osobného života.