Po štvrtý raz sa uskutočnil Reprezentačný bál UPJŠ

Novodobá tradícia najstaršej košickej univerzity priviedla v piatok 24. januára 2014 do hotela DoubleTree by Hilton takmer 230 hostí z radov zamestnancov, priateľov a priaznivcov Univerzity Pavla Jozefa Šafárika, aby sa príjemne zabavili na v poradí jej 4. reprezentačnom bále. Moderoval ho Peter Marcin, ako hlavný hudobný hosť vystúpil Vašo Patejdl a k tancu plesajúcim hrali hudobná skupina Radical a cimbalová hudba Petra Balogha. K dobrej tanečnej zábave ich motivovali predtanečníci z Tanečného klubu Ellegance Petra Vidašiča. Hostia si tento rok mohli v atraktívnom prostredí s elegantnou bielo-tyrkysovou výzdobou opäť pochutnať na nápaditom servírovanom menu, kvalitnom víne, švédskych stoloch a tešiť sa mohli aj na tombolu s hodnotnými cenami.  Organizátori ďakujú všetkým partnerom a sponzorom za pomoc a podporu.

Poznámka: Širší výber fotografií je pre účastníkov bálu k dispozícii na Úseku pre propagáciu a marketing Rektorátu UPJŠ. Kontakt: renata.liškova@upjs.sk

Autor fotografií: Fero Kollár