Stretnutie rektora UPJŠ s bývalými rektormi UPJŠ

Stretnutie rektora UPJŠ prof. MUDr. Ladislava Mirossaya, Drsc. s bývalými rektormi UPJŠ sa uskutočnilo dňa 23. januára 2012 tradične v priestoroch rektorského apartmánu na Medickej ul. v Košiciach. Pozvanie prijali prof. MUDr. Emil Matejíček, DrSc. (rektor UPJŠ v období 1964-1969), prof. Ing. Slavko Chalupka, CSc. (rektor UPJŠ v období 1984-1990), prof. RNDr. Lev Bukovský, DrSc. (rektor UPJŠ v období 1991-1996) a prof. h. c. prof. JUDr. Vladimír Babčák, CSc. (rektor UPJŠ v období 2003-2007). Prof. Ing. Dušan Podhradský, DrSc. (rektor UPJŠ z obdobia 1997-2003), sa z účasti na tomto stretnutí ospravedlnil. Srdečná atmosféra dala priestor diskusii o dosiahnutých úspechoch univerzity v uplynulom kalendárnom roku a priateľským konfrontáciám o výsledkoch činnosti univerzity v minulom období. Vzájomné stretnutie bolo významné z pohľadu výmeny názorov na budúcnosť univerzity vo všetkých jej oblastiach činnosti.