Poznávací výlet pre zahraničných študentov v rámci programu Socrates/Erasmus

V dňoch 15. - 16.10.2005 zorganizovalo Zahraničné oddelenie UPJŠ  spolu s prof. RNDr. Evou Čellárovou, CSc. - inštitucionálnou koordinátorkou programu Socrates/Erasmus poznávací výlet pre zahraničných študentov zo Španielska a Grécka, ktorí študujú v akademickom roku 2005/2006 na UPJŠ v rámci  programu Socrates/Erasmus. Výletu sa zúčastnili 5 študenti z Prírodovedeckej fakulty z odboru Informatika, 1 študentka z Lekárskej fakulty ako aj 1 študentka z  Fakulty verejnej správy.

Prvý deň bol venovaný návšteve Pieninského národného parku, ktorého krásy študenti spoznávali plavbou na tradičnej plti po prielome Dunajca. Po plavbe a obede v tradičnej slovenskej kolibe nasledovala prehliadka  Spišského hradu - najväčšieho hradu v strednej Európe a záver dňa patril spoločenskému večeru v tradičnom španielskom štýle. Na druhý deň výlet pokračoval prehliadkou Starého Smokovca, strediska Hrebienok a ukončený bol krátkou túrou k Studenovodskému vodopádu.

Posledná aktualizácia: 12.05.2011