Celoslovenská súťaž o najlepšiu diplomovú prácu

Dexia banka Slovensko, a. s. vyhlásila celoslovenskú „Súťaž o cenu Dexia banky 2006“ za najlepšiu diplomovú prácu pre podporu rozvoja regiónov, miest a obcí na Slovensku.

Do súťaže môže byť prihlásený každý študent slovenskej univerzity alebo vysokej školy, ktorý v príslušnom roku predloží k obhajobe záverečnú diplomovú prácu. Táto práca musí byť úspešne obhájená v rámci riadeného obhajovacieho procesu na príslušnej univerzite a musú spĺňať stanovené kritériá. O prihlásení do súťaže rozhodne komisia pre obhajobu záverečnej práce na univerzite.

Prihlášku do súťaže spolu s 1 exemplárom záverečnej práce zašle predseda komisie pre obhajoby záverečných prác príslušnej univerzity na adresu vyhlasovateľa súťaže: Dexia banka Slovensko, a.s., Hodžova 11, 010 11 Žilina. Konečný termín pre doručenie prihlášky je stanovený na 7. júl 2006.

Banka pripravila pre 3 najlepšie práce nasledovné finančné ocenenia:
  1. miesto: 50 000,- Sk
  2. miesto: 30 000,- Sk