Rektor ocenil úspešných študentov UPJŠ v Košiciach

Dňa 19. novembra 2008 si z rúk rektora UPJŠ prof. MUDr. Ladislava Mirossaya, DrSc. slávnostne prevzalo Ďakovné listy za výborný prospech celkovo 17 študentov našej univerzity.

Pri príležitosti Dňa boja za slobodu a demokraciu boli úspešným študentom Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach odovzdané ďakovné listy za výborný prospech počas štúdia na UPJŠ v akademickom roku 2007/2008. V priestoroch CAM klubu ŠDaJ na Medickej ul. 4 v Košiciach sa v prítomnosti pána rektora prof. MUDr. Ladislava Mirossaya, DrSc. a pána prorektora pre vysokoškolské vzdelávanie doc. PhDr. Jána Ferjenčíka, CSc. vytvorila príjemná atmosféra a do priateľskej diskusie sa zapojili takmer všetci sedemnásti študenti.

ZOZNAM OCENENÝCH ŠTUDENTOV:

Lekárska fakulta