UNIFEST

UNIFEST sa v piatkový deň niesol v duchu festivalovej zábavy, hudby a rôznych atrakcií. Od poludnia až do neskorých večerných hodín sa v areáli internátov Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach na Medickej ul. v Košiciach ozývali melódie hudobných skupín a sólových spevákov: Slavonian, Filip Lenárt, Ears, Rapsody, Tomáš Krak + band, Chiki liki tu-a, Good fancy, Dilemma a HS23. Medzi zaujímavé atrakcie pre deti i tých starších patrili rodeo býk, sumo bojovníci, trojnohavica, či bungee run. Celú atmosféru festivalu dotvárali infostánky Košického samosprávneho kraja, Červeného kríža, Karpatskej organizácie a Univerzity Pavla Jozefa Šafárika. Samotnému podujatiu UNIFEST predchádzal festivalový sprievod a lá karneval na Hlavnej ul. v Košiciach.

Vedenie UPJŠ ďakuje organizátorom festivalu za vytvorenie vynikajúcej atmosféry.