Dni zdravého úsmevu

Študenti zubného lekárstva Lekárskej fakulty Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach pod záštitou primátora mesta Košice pripravili pre košičanov v dňoch 12.-13. mája 2011 zaujímavé podujatie s názvom „Dni zdravého úsmevu“. Akcia Slovenského spolku študentov zubného lekárstva prebiehala v priestoroch rozľahlého stanu na Alžbetinej ulici za účasti hlavného odborníka Slovenskej republiky v odbore zubné lekárstvo prof. MUDr. N. Markovskej, CSc., primátora mesta Košice MUDr. R. Rašiho, PhD., rektora UPJŠ prof. MUDr. L. Mirossaya, DrSc. a zástupcu Lekárskej fakulty UPJŠ prof. MUDr. V. Doniča, CSc. Slovenskú komoru zubných lekárov zastupoval pri otvorení podujatia prezident Regionálnej komory zubných lekárov v Košiciach MUDr. M. Tomka. Generálnym sponzorom akcie bola firma CURADEN Slovakia s.r.o. prostredníctvom značky CURAPROX, zastúpená Mgr. L. Paškovou. Košické „Dni zdravého úsmevu“ boli prvou lastovičkou a my veríme, že táto zaujímavá akcia sa bude môcť uskutočniť aj v iných mestách Slovenska.