Stretnutie rektora UPJŠ s bývalými rektormi UPJŠ

Tradičné novoročné stretnutie rektora UPJŠ s bývalými rektormi UPJŠ sa uskutočnilo dňa 12. januára 2011 v priestoroch rektorského apartmánu na Medickej ul. v Košiciach. Rektor UPJŠ prof. MUDr. Ladislav Mirossay, DrSc. na stretnutí privítal prof. MUDr. Emila Matejíčka, DrSc. (rektora UPJŠ z obdobia 1964-1969), prof. Ing. Slavka Chalupku, CSc. (rektora UPJŠ z obdobia 1984-1990), prof. RNDr. Leva Bukovského, DrSc. (rektora UPJŠ z obdobia 1991-1996), prof. Ing. Dušana Podhradského, DrSc. (rektora UPJŠ z obdobia 1997-2003) a prof.h.c. prof. JUDr. Vladimíra Babčáka, CSc. (rektora UPJŠ z obdobia 2003-2007). Cenné spomienky bývalých rektorov z obdobia ich pôsobenia vo funkcii štatutárneho orgánu univerzity sa prelínali s aktuálnymi témami z pohľadu súčasného pána rektora. A čo by zaželali Alma mater do Nového roku? Úspešnú spoluprácu s vysokými školami na Slovensku a v Európe, rozvahu a múdrosť pri rozhodovaní budúcich nosných úloh univerzity a dostatok finančných prostriedkov na realizáciu vytýčených cieľov.