Veľký úspech futsalistov UPJŠ Košice

Dňa 11. mája 2011 sa uskutočnili Regionálne majstrovstvá univerzít vo futsale, ktorého organizátorom bol Ústav telesnej výchovy a športu UPJŠ Košice.

Turnaja, ktorý sa hral v Infinity aréne v Košiciach, sa zúčastnili 4 univerzity vsl. regiónu: PU Prešov, UVM Košice, TU Košice a UPJŠ Košice.
     Celkovým víťazom sa stalo družstvo UPJŠ Košice, ktoré v dňoch 18. – 19. mája 2011 bude reprezentovať východoslovenský región na Celoslovenských majstrovstvách univerzít vo futsale, ktorého usporiadateľom bude taktiež UPJŠ Košice.
      O tento pekný úspech sa pričinili títo študenti: Lojan Anton, Motyka Matúš, Komár Juraj, Mikloš Miloš, Janič Pavol, Rodák Martin – všetci Právnická fakulta, Macej Jaroslav, Papcun Daniel, Tekáč Michal z Prírodovedeckej fakulty, Škyvra Ladislav a Štieber Jozef z Lekárskej fakulty a Magoč Maroš z Ústavu telesnej výchovy a športu.
Turnaj pripravil a riadil PaedDr. Imrich Staško, učiteľ ÚTVŠ UPJŠ.

Výsledky UPJŠ: -  PU Prešov 5 : 0

-  UVM Košice