Diskusia v akademickej obci k autoevaluačnej správe (30.10.2006 až 3.11.2006)

Vážená akademická obec,

Vedenie UPJŠ v Košiciach požiadalo o medzinárodnú inštitucionálnu evaluáciu v rámci programu Európskej asociácie univerzít (EUA).  Proces autoevaluácie vyústil do prípravy sebahodnotiacej správy, ktorá má byť kritickou sebareflexiou Univerzity zameranou na rozhodovacie procesy a inštitucionálne štruktúry a ich efektívnosť v riadení, ale aj v monitorovaní a manažmente kvality. V prvej polovici budúceho roku navštívi UPJŠ medzinárodný evaluačný tím delegovaný EUA. Celý proces vyvrcholí vypracovaním záverečnej správy medzinárodným evaluačným tímom s návrhom odporúčaní na jeseň budúceho roka.

Z tohto dôvodu rektor UPJŠ v Košiciach prof. JUDr. V. Babčák, CSc. vyzýva akademickú obec Univerzity Pavla Jozefa Šafárika zapojiť sa do univerzitnej diskusie k autoevaluačnej správe. Univerzitná diskusia bude trvať v čase od 30. októbra 2006 do 3. novembra 2006.
  • Sebahodnotiaca správa UPJŠ v Košiciach

• Prílohy k sebahodnotiacej správe
    • Príloha A3 - Trends in the total number of students studying at the University
    • Príloha A4 - Academic staff numbers over the period of 2001 - 2005