Rektor UPJŠ prijal zástupcov dvoch zahraničných univerzít

Dňa 26. 9. 2013 v dopoludňajších hodinách navštívili našu alma mater predstavitelia univerzít v Lodži a v Černivci. Ukrajinskú Národnú štátnu univerzitu J. Feďkoviča zastupovali rektor D.Sc. prof. Stepan Vasilievič Melnychuk a prorektorka pre ekonomické záležitosti Silvia Heorhiivna Marut. Poľskú Univerzitu v Lodži  rektor prof. Wlodzimierz Nykiel, Ph.D. a Dr hab. Krzysztof Skotnicki. Rektor UPJŠ v Košiciach prof. MUDr. Ladislav Mirossay, DrSc., prorektorka pre zahraničné vzťahy doc. Mgr. Slávka Tomaščíková, PhD. a prorektorka pre legislatívu prof. h. c. doc. JUDr. Mária Bujňáková, CSc. privítali vzácnych hostí na pôde rektorátu a v priateľskej atmosfére prerokovali otázky ďalších možností vzájomnej spolupráce.