Riadenie kvality na UPJŠ v Košiciach

Dňa 11. 4. 2012 sa v priestoroch Historickej auly rektorátu UPJŠ v Košiciach uskutočnil seminár Hodnotenie kvality na UPJŠ v Košiciach, ktorý otvorila prorektorka pre rozvoj prof. MUDr. Ružena Tkáčová, DrSc. V programe seminára vystúpil dekan Prírodovedeckej fakulty UPJŠ doc. RNDr. Gabriel Semanišin, PhD.  s prezentáciou „Procesné riadenie z pohľadu Prírodovedeckej fakulty UPJŠ“, generálna riaditeľka Centire s. r. o. Bratislava Mgr. Renáta Kiselicová s prezentáciou „Procesy ako nástroj pre racionalizáciu práce v podmienkach univerzity“ a RNDr. Ján Sabol, riaditeľ BPM Consulting s. r. o. Košice s prezentáciou „Systémy manažérstva kvality vo vzdelávaní“. Panelová diskusia v závere seminára potvrdila účelnosť tohto stretnutia.