Aktualizácia podmienok prijímacieho konania

Prijímacie konanie na bakalársky stupeň štúdia pokračuje do 30. apríla 2020!!!

Z dôvodu prijatých opatrení v súvislosti s výskytom a šírením koronavírusu COVID-19 budú akceptované elektronické prihlášky na štúdium, ktoré nájdete na adrese: https://e-prihlaska.upjs.sk.

K elektronickej prihláške na štúdium je nutné v elektronickej podobe priložiť tieto dokumenty:

• Známky koncoročných vysvedčení za 2. a 3. ročník štúdia (alebo za 3. a 4. ročník štúdia pri 5-ročnom stredoškolskom štúdiu) a známky z polročného vysvedčenia za posledný rok štúdia (scan vysvedčení alebo zodpovedajúce známky z elektronickej žiackej knižky). Nie je potrebné žiadať strednú školu o potvrdenie známok.
  • Fotokópie dokladov o absolvovaní štátnej skúšky z cudzieho jazyka, resp. jazykový certifikát TOEFL, resp. jazykový certifikát Cambridge ESOL (ak testovanie uchádzač absolvoval). Nie je potrebné úradné overenie fotokópií.
  • Fotokópie diplomov (certifikátov) o účasti na súťažiach a olympiádach na krajskej, celoštátnej alebo medzinárodnej úrovni (ak sa uchádzač súťaže zúčastnil). Nie je potrebné úradné overenie fotokópií.
  • Úradne overené (notárom alebo matrikou) maturitné vysvedčenie (nie originál) doručí uchádzač bezodkladne po získaní maturitného vysvedčenia, najneskôr do termínu konania zápisu na štúdium.
  • Fotokópia (scan) dokladu o zaplatení poplatku za materiálne zabezpečenie prijímacieho konania.

Prihlášku nie je nutné vytlačiť, vlastnoručne podpísať a doručiť (osobne alebo poštou) na Fakultu verejnej správy UPJŠ v Košiciach.

S ďalšími otázkami sa na nás neváhajte obrátiť emailom na adresu: fvs-vzdelavanie@upjs.sk

V Košiciach, 25. 03. 2020
doc. JUDr. Mgr. Michal Jesenko, PhD., dekan