Informácie o zápise prijatých uchádzačov do prvého ročníka bakalárskeho a magisterského štúdia

Vzhľadom na pretrvávajúcu mimoriadnu situáciu v súvislosti so šírením COVID-19 a so zreteľom na aktuálne platné opatrenia a rozhodnutia Úradu verejného zdravotníctva SR, Regionálneho úradu verejného zdravotníctva a odporúčania MŠVVaŠ SR sme sa rozhodli pre vykonanie zápisu do 1. ročníka Bc. a Mgr. štúdia bez Vašej fyzickej prítomnosti.

Inštrukcie k zápisu
Súhlas s vykonaním zápisu na štúdium bez fyzickej prítomnosti,
Zápisný list pre študentov,
Čestné vyhlásenie,
Termíny vyzdvihnutia ISIC karty a potvrdenia o návšteve školy na Fakulte verejnej správy UPJŠ v Košiciach, Popradská 66, Košice,

Vyplnené a podpísané tlačivá pošlite do 09. 09. 2020 (uchádzači prijatí v 2. kole prijímacieho konania do 16. 09. 2020) poštou na adresu:Fakulta verejnej správy, P. O. Box C-2, 041 32 Košice

Začínam študovať na vysokej škole – základné informácie
Zápis predmetov a prihlasovanie na rozvrh v AiS2
Ústav telesnej výchovy a športu
Ponuka Ústavu telesnej výchovy a športu na AR 2020/2021 NOVÉ
Certifikované interdisciplinárne kurzy

Harmonogram akademického roka 2020/2021
Študentské preukazy ISIC
Oznam Univerzitnej knižnice UPJŠ, pracoviska na Fakulte verejnej správy
Univerzitné poradenské centrum (UNIPOC) na UPJŠ
Podpora študentov so špecifickými potrebami

Informácie o ubytovaní nájdete v autorizovanej zóne AiS2, v časti Žiadosti o ubytovanie.
V prípade akceptovanej žiadosti je uvedené, v ktorom zmluvnom zariadení bolo ubytovanie pridelené.
Informácie o ubytovaní v ubytovni MEI Hostel ** na Kysuckej 16
Informácie o ubytovaní v Podnikateľskom centre na Pražskej 2

Ďalšie informácie o začiatku a priebehu štúdia budeme priebežne zverejňovať.