Vyhlásenie volieb do AS FVS UPJŠ v Košiciach na funkčné obdobie 2021 – 2025

Fakulty verejnej správy
Univerzity Pavla Jozefa Šafárika
v Košiciach

V súlade so zákonom o vysokých školách, Štatútom FVS UPJŠ v Košiciach, Zásadami volieb do Akademického senátu FVS UPJŠ v Košiciach a Volebným poriadkom pre voľby do Akademického senátu FVS UPJŠ v Košiciach

v y h l á s i l   Akademický senát FVS UPJŠ v Košiciach v o ľ b y
d o

Akademického senátu FVS
UPJŠ v Košiciach

na funkčné obdobie rokov 2021 – 2025

na 28. septembra 2021 (utorok) od 9,00 do 13,00 hod.
vo Veľkej zasadačke na prízemí Fakulty verejnej správy

Kandidátov za členov študentskej časti AS FVS UPJŠ v Košiciach navrhujú členovia študentskej časti akademickej obce Fakulty verejnej správy UPJŠ v Košiciach Volebnej a mandátovej komisii pre voľby do Akademického senátu FVS UPJŠ v Košiciach na funkčné obdobie rokov 2021 – 2025 (ďalej len „VaMK“).

Kandidátov za členov zamestnaneckej časti AS FVS UPJŠ v Košiciach navrhujú členovia zamestnaneckej časti akademickej obce Fakulty verejnej správy UPJŠ v Košiciach Volebnej a mandátovej komisii pre voľby do Akademického senátu FVS UPJŠ v Košiciach na funkčné obdobie rokov 2021 – 2025.

Kandidát do AS FVS UPJŠ v Košiciach sa môže navrhnúť aj sám.

Každý návrh kandidáta na člena AS FVS UPJŠ v Košiciach musí obsahovať:

a) meno, priezvisko, titul, vek kandidáta a u študentov ročník štúdia,
b) písomné vyhlásenie kandidáta, že súhlasí s kandidatúrou, ak sa kandidát nenavrhuje sám,
c) meno a podpis navrhovateľa (navrhovateľov).

Návrhy v obálke je potrebné vhodiť do urny umiestnenej na vrátnici Fakulty verejnej správy UPJŠ v Košiciach. Návrhy je tiež možné doručiť prostredníctvom podateľne FVS UPJŠ v Košiciach alebo poštou na adresu:

PhDr. Lucia Rožová, PhD.
predsedníčka VaMK
Fakulta verejnej správy UPJŠ v Košiciach
P.O.Box C-2
041 32 Košice

Na obálku do ľavého horného rohu uveďte: „Návrh kandidáta“.

Návrh kandidáta za člena Akademického senátu FVS UPJŠ v Košiciach musí byť doručený na Fakultu verejnej správy UPJŠ v Košiciach do 06. 09. 2021 vrátane.

Zoznam navrhovaných kandidátov zverejní Volebná a mandátová komisia pre voľby do Akademického senátu FVS UPJŠ v Košiciach na funkčné obdobie rokov 2021 – 2025 v lehote najneskôr 07. 09. 2021.

V Košiciach 07.07.2021

PhDr. Lucia Rožová, PhD.
predsedníčka VaMK

Návrhový list na kandidáta na člena zamestnaneckej časti Akademického senátu FVS UPJŠ v Košiciach