UNIVERZITA PAVLA JOZEFA ŠAFÁRIKA V KOŠICIACH - Lekárska fakulta

українська
Web stránka
Telefónny zoznam
AIS2

Pozor na obmedzenia kvôli zmenám v doprave

    Upozorňujeme účastníkov prijímacích pohovorov a promócií na Lekárskej fakulte UPJŠ v Košiciach v priebehu júna 2017, aby pri ceste do Košíc počítali so spomalenou premávkou v meste dôsledku aktuálnej rekonštrukcie križovatky pri Moste VSS a električkových tratí na niektorých úsekoch v Košiciach. Vozidiel prechádzajúcich cez Prešov sa týkajú aj ďalšie dopravné obmedzenia z dôvodu výstavby mosta v smere výjazdu na diaľnicu. Odporúčame preto počítať s potrebnou časovou rezervou.

    Obmedzenia v meste Prešov:
    Na okružnej križovatke na ceste I. triedy č. 20 v Prešove nie je možné odbočiť do centra Prešova, len na diaľničný privádzač do Košíc a v smere od sídliska Šváby sa nedá odbočiť na diaľničný privádzač do Košíc, iba na cestu do centra Prešova - obchádzkové trasy sú vyznačené prenosným dopravným značením.  

    Obmedzenia v meste Košice:
    1.    V súvislosti s rekonštrukciou Mostu VSS nie je možné v smere od Sene odbočiť vľavo na Alejovú, ani pokračovať rovno na Južnú triedu – obchádzková trasa vedie cez Nižné Kapustníky a ďalšie zmeny sa týkajú pripojenia z Alejovej ulice, čo môže výrazne spomaliť vjazd do mesta smerom od Sene a Južného nábrežia.
    2.    V súvislosti s rekonštrukciu električkovej trate na Komenského ulici býva spomalený prejazd Hlinkovou a Watsonovou ulicou, čo ovplyvňuje príjazd z Prešova a môže spomaliť aj dopravu po Triede SNP (smerom od Rožňavy)
    (Pozri mapky so zmenami v doprave nižšie – autor: Pavel Titl)

Viac info na:
TV Košice
Mesto Košice

 
 
 
 

Posledná aktualizácia: 01.06.2017