UNIVERZITA PAVLA JOZEFA ŠAFÁRIKA V KOŠICIACH

Botanická záhrada
українська
AIS2

Aktuality

Oznam

Botanická záhrada je podľa covid automatu otvorená v základnom režime, tzn. vstup je bez obmedzení...

Hlina a hmyz

Počas letných prázdnin sa v jednom zo skleníkov uskutoční výstava HLINA A HMYZ, ktorej autorom je umelec Andrej Dúbravský. Výstava potrvá od 2.7. do 5.9.2021.

Dotazník: UPJŠ má predpoklad vytvoriť prostredie s kolektívnou imunitou!

Kolegyne, kolegovia, chcem sa poďakovať všetkým vám, ktorí ste už prijali zodpovedné rozhodnutie a chránite nielen seba, ale aj nás ostatných. Zároveň apelujem na všetkých, ktorí váhate, prípadne odmietate očkovanie. Prehodnoťte svoj názor a prispejte aj vy k tomu, aby sme sa mohli v zimnom semestri stretávať v prednáškových aulách, knižniciach...

Letné kino

Pri príležitosti stého výročia od uvedenia prvého slovenského filmu (Jánošík, r. Jaroslav Siakeľ, 1921) uvádza Kino Úsmev špeciálnu sériu projekcií významných slovenských filmov pod názvom Pop Up Kino.

Oznam

Dovoľujeme si Vás upozorniť, že výstava živých tropických motýľov sa tento rok nebude konať.

Oznam

Od 19. apríla 2021 je Botanická záhrada UPJŠ otvorená v plnom rozsahu - vonkajší areál aj skleníky.

Oznam

Platnosť permanentiek platných v roku 2020 sa predlžuje do konca roka 2021 a predlžuje sa aj platnosť darčekových poukazov...

Daruj 2 % z dane pre BOTANIKE, o.z.

Máte srdce pre prírodu a rastliny? Radi navštevujete botanickú záhradu a chceli by ste v nej vidieť nové veci? Ak áno, podporte naše občianske združenie BotaniKE, o. z. dvomi percentami.

Podporte nás prostredníctvom BotaniKE

Občianske združenie BotaniKE má za cieľ napomôcť aktivitám súvisiacimi s ochranou a starostlivosťou o areál Botanickej záhrady UPJŠ v Košiciach pri ich nových aj rozpracovaných projektoch.

Prvá mobilná aplikácia v botanickej záhrade

BZ UPJŠ v Košiciach, v spolupráci s firmou GAMO a.s. a s finančnou podporou grantovej agentúry KEGA, pripravila mobilnú aplikáciu pre zariadenia s operačným systémom Android a iOS.