UNIVERZITA PAVLA JOZEFA ŠAFÁRIKA V KOŠICIACH

Botanická záhrada
українська
AIS2

Aktuality

Letné koncerty v záhrade

Toto leto sme pre Vás pripravili bohatý kultúrny program pozostávajúci zo štyroch koncertov. Spojenie kvalitnej hudby a krásneho prostredia rozkvitnutej záhrady zaručí nevšedný zážitok.

Detská párty s Ujom Ľubom

Pozývame Vás dňa 3. júla 2022 na detskú párty s Ujom Ľubom a jeho Rozprávočkou o zvieratkách na dvore ...

Oznam

Počas trvania výstavy exotických motýľov súčasne prebieha vo vestibule výstava preparovaného a živého hmyzu od Michala Zachara - Entotera.

Botanikiáda 2022

Milí žiaci, vážení učitelia, všetci priaznivci projektu, sme veľmi radi, že po uvoľnení opatrení proti Covidu-19 môžeme opäť pokračovať v našom obľúbenom projekte...

Oznam

Vonkajší areál Botanickej záhrady UPJŠ bude od 14. apríla 2022 otvorený do 18:00 hod.
Skleníky ostávajú naďalej otvorené do 15:00 hod.

Cassovia Bonsaj 2022

Pozývame Vás na prvú tohtoročnú výstavu v Botanickej záhrade UPJŠ. Výstava potrvá od piatku 29.4.2022 do nedele 1.5.2022 v čase od 9:00 do 17:00 hod.

Daruj 2 % z dane pre BOTANIKE, o.z.

Máte srdce pre prírodu a rastliny? Radi navštevujete botanickú záhradu a chceli by ste v nej vidieť nové veci? Ak áno, podporte naše občianske združenie BotaniKE, o. z. dvomi percentami.

Podporte nás prostredníctvom BotaniKE

Občianske združenie BotaniKE má za cieľ napomôcť aktivitám súvisiacimi s ochranou a starostlivosťou o areál Botanickej záhrady UPJŠ v Košiciach pri ich nových aj rozpracovaných projektoch.

Prvá mobilná aplikácia v botanickej záhrade

BZ UPJŠ v Košiciach, v spolupráci s firmou GAMO a.s. a s finančnou podporou grantovej agentúry KEGA, pripravila mobilnú aplikáciu pre zariadenia s operačným systémom Android a iOS.