Desiatky účastníkov navštívili stánok UVP Medipark na Juniálese

Jeden z júnových piatkov patril aj tento rok príjemnému podujatiu – Juniáles. V nádherných priestoroch Botanickej záhrady Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach si mohli zamestnanci univerzity vychutnať príjemné chvíle v spoločnosti dobrého jedla, pitia, ale i športových aktivít. V piatok 15. júna 2018 si zúčastnení zmerali sily v rôznych disciplínach ako petang, frisbee, šípky, hod bremenom, ringo, lukostreľba, vzduchovka alebo slack – line. Návštevníci mohli počas tradičného univerzitného podujatia navštíviť stánok Všeobecnej zdravotnej poisťovne ale aj novinku – stánok UVP Medipark. V ňom ich čakali rôzne aktivity pod spoločným názvom MEDIPARK PRE KAŽDÉHO. Účastníci si mohli zasúťažiť v Medipark pexese, vedomostných hrách ako aj v Medipark kvíze. Po zodpovedaní piatich otázok boli úspešní riešitelia zaradení do losovania o zaujímavé ceny. Piati najšikovnejší zamestnanci získali medaily s logom Mediparku ako aj balíčky s darčekovými predmetmi od UVP Medipark a UPJŠ v Košiciach.