Univerzitné poradenské centrum (UNIPOC)

Uchop svoju šancu nájsť kvalitného zamestnávateľa už počas štúdia!

Univerzitné poradenské centrum UNIPOC pozýva na šiesty ročník Dňa kariéry v online formáte!
Podujatie sa uskutoční v stredu, 6. apríla 2022. V čase od 10:00 uvidíte zamestnávateľov v priamom prenose na Facebooku UPJŠ. Nebudú chýbať ani diskusie na témy „Aké kompetencie potrebujem na uplatnenie na trhu práce?“ a „Životopis vo formáte Europass“.
Počas priameho prenosu bude v komentároch na Facebooku prebiehať aj súťaž o skvelé ceny. Hlavnými cenami sú bluetooth slúchadlá značky JBL, poukaz na bielenie zubov v Univerzitnej nemocnici Louisa Pasteura Košice, 60 eurová poukážka na nákup v Datacompe, či množstvo darčekových balíčkov.
Nezabudnite sa pridať na udalosť na Facebooku, aby vám neušla žiadna informácia.

PRIDAŤ SA

Aby ste podujatie mohli pokojne sledovať, v čase od 10:00 do 12:00 hod. je zabezpečené prerušenie výučby!

Pravidlá súťaže

Posledná aktualizácia: 13.04.2022