Prijímacie konanie na akademický rok 2018/2019

Záujemcovia o štúdium bakalárskeho študijného programu „ Šport a rekreácia“ na Ústave telesnej výchovy a športu UPJŠ, môžu podať prihlášku aj elektronickou formou.

Termín podávania prihlášok: do 15.4.2018

• Prihláška

Do prihlášky je potrebné vypísať koncoročné známky zo všetkých predmetov za prvé tri roky štúdia (8- ročné gymn. kvinta až septima, 5-ročné gymnázium za 2. až 4. ročník štúdia) a známky z polročného vysvedčenia z posledného ročníka.

Správnosť uvedených známok a vypočítaných priemerov musí potvrdiť stredná škola.
Uchádzači, ktorí maturovali pred rokom 2017 a známky im stredná škola nepotvrdí, zašlú overené kópie všetkých vysvedčení.

Prihlášku je potrebné vytlačiť, podpísať a so známkami  potvrdenými strednou školou poslať poštou na študijné oddelenie ÚTVŠ.

• Poplatok za prihlášku

Elektronická prihláška  40€
    Papierová prihláška  50€

Poplatok je potrebné uhradiť výhradne bankovým prevodom na číslo účtu:

SK64 8180 0000 0070 0007 4351, variabilný symbol: 9101, špecifický symbol: rodné číslo bez lomky, konštantný symbol: 0308, správa pre prijímateľa: meno a priezvisko uchádzača. Kópiu dokladu o úhrade nie je potrebné k prihláške dokladať, odporúčame však urobiť tak z dôvodu identifikácie platby pri prípadnom nesprávnom zadaní platobných údajov.

Vaša elektronická prihláška bude preklopená na spracovanie po prijatí platby za prijímacie konanie. Je preto nutné dôsledné vyplnenie jednotlivých symbolov zobrazených v príkaze na úhradu, ktorý si môžete vytlačiť zo systému.

• Ďalšie informácie

• Životopis a potvrdenie lekára nevyžadujeme
Podmienky prijímacieho konania