Prejsť na obsah

Finále univezít SR 2019 vo futsale

1minút, 10sekúnd

UPJŠ v Košiciach sa v roku 2019 zúčastnila kvalifikácie na FINÁLE UNIVERZÍT SR 2019 vo futsale. Tento rok podujatie zorganizovala TU v Košiciach. Kvalifikácia sa odohrala 19.11.2019 v  hádzanárskej hale Slavomíra Šipoša. Po neprihlásení Prešovskej univerzity sa o postup do finále stretli len celky Košických univerzít a to UPJŠ a TU. Po dobrom úvode sme sa gólom Adama Kuľhu ujali vedenia, avšak krátko na to súper vyrovnal z rýchleho protiútoku. Tie sa niekoľko krát zopakovali a študenti TU išli do vedenia 5:1, ktoré sa nám do polčasu podarilo skorigovať gólom Matúša Hamárika na 5:2. Druhý polčas sa už nehral v takom otvorenom duchu. Prejavila sa individuálna kvalita súpera a podarilo sa im navýšiť vedenie na konečných 8:2. Študentom z TU gratulujeme a tešíme sa na odvetu. Prehra nás mrzí, avšak vzhľadom na odrieknutie účasti 7 hráčov z 8 deň pred turnajom sme radi, že sme prišli v plnom počte.

Kuruc Tomáš ÚTVŠ, Beli Michal LF, Šipoš Dávid ÚTVŠ, Mihálik Štefan LF, Čaty Zoltán LF, Kuľha Adam ÚTVŠ, Fedor Adam FF, Hamárik Matúš FVS, Fabian Marián LF, Rugolský Jakub ÚTVŠ