Futbalisti UPJŠ opäť neporaziteľní !

Vo štvrtok 29. apríla 2016 sa futbalisti UPJŠ Košice zúčastnili kvalifikačného turnaja univerzít Východoslovenského regiónu vo futbale. Organizátorom bola Technická univerzita Košice a turnaja sa zúčastnili družstvá PU Prešov, TU Košice a UPJŠ Košice.

Pri hernom systéme každý s každým, naši futbalisti vyhrali oba svoje zápasy. Najprv PU porazili 3 : 2 a v druhom zápase porazili TU 3 : 0.

Týmto víťazstvom si naši futbalisti zabezpečili účasť na Letnej univerziáde SR 2016, ktorá sa uskutoční v septembri v Bratislave. Po víťazstve na Zimnej univerziáde SR 2016 vo futsale, je to ďalší výrazný úspech futbalistov UPJŠ, o ktorý sa zaslúžili títo futbalisti – študenti UPJŠ: Pella S., Vilner O., Kovács F., Šemrák L., Hrubovčák M., Ščavnický M., Pilipčuk S., Borovský M., Gallo M., Maťaš V. – všetci študenti ÚTVŠ ŠaR, z Právnickej fakulty bol kapitán a najlepší strelec turnaja Jano R. Študent Urban L. je z Prírodovedeckej a Vilček Marek z Lekárskej fakulty UPJŠ Košice.

Trénerom družstva bol PaedDr. Imrich Staško, učiteľ ÚTVŠ UPJŠ.

PaedDr. Imrich Staško
      ÚTVŠ UPJŠ