Univerzitné dni športu 2010 na UPJŠ – FLORBAL

Ako posledná športová akcia univerzitných dní športu bol florbalový turnaj uskutočnený dňa 26.11.2010.
Turnaja sa zúčastnili poslucháči všetkých fakúlt univerzity v počte 80.
Do súťaže sa prihlásilo 7 družstiev, ktoré boli rozdelené do 2 skupín. V skupinách sa odohralo 9 zápasov. O 3. miesto si merali sily družstvá zo skupín, ktoré skončili na druhom mieste.
Väščie šťastie stálo na strane ZUBÁROV, ktorí vo veľmi vyrovnanom zápase po samostatných nájazdoch skončili ako tretí. Vo finále sa stretli favoriti vysokoškolskej ligy PRVÁCI A KOZMICKÉ PUMY, kde tento krát preukázali viac florbalového umenia PRVÁCI a získali titul Majstra UPJŠ vo florbale za akademický rok 2010/2011.
Na konci turnaja bol vyhlásený aj najlepší strelec podujatia, ktorým sa stal Richard Wágner z ÚTVŠ odbor: šport a rekreácia s počtom strelených gólov 7.

Konečné poradie:

1. PRVÁCI
  2. KOZMICKÉ PUMY
  3. ZUBÁRI
  4. VOZIČKÁRI
  5. OLD BOYS
  6. FIGHTERS
  7. SHARKS

Turnaj riadila a organizačne viedla PaedDr. Beáta Gajdošová.

F O T O G A L É R I A