UNIVERZITA PAVLA JOZEFA ŠAFÁRIKA V KOŠICIACH - Právnická fakulta

українська
Web stránka
Telefónny zoznam
AIS2

Falling Walls Lab Slovakia

Žiadame študentov, doktorandov, mladých inovátorov a výskumníkov, aby sa so svojím nápadom, výsledkom, objavom, inováciou podelili a prihlásili sa na interdisciplinárne podujatie Falling Walls Lab Slovakia a získali tak jedinečnú šancu na účasť vo svetovom finále v Berlíne 8. - 9. 11. 2017.

Falling Walls Lab Slovakia

Online prihlasovanie

O nadácii Falling Walls Foundation 

Falling Walls Lab Slovakia organizuje Univerzita Komenského v Bratislave (UK) v spolupráci s významnými slovenskými univerzitami: Slovenskou technickou univerzitou, Univerzitou Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Technickou univerzitou v Košiciach a Žilinskou univerzitou, v spolupráci so Slovenskou akadémiou vied (SAV) a Slovenskou organizáciou pre výskumné a vývojové aktivity (SOVVA).

Toto interdisciplinárne podujatie poskytuje priestor na prezentáciu inovatívnych myšlienok a výskumných projektov z najrozmanitejších vedných disciplín. Výnimoční výskumníci, vedci, ako aj inovátori budú môcť prezentovať svoje projekty dňa 29. septembra 2017 v Moyzesovej sieni Filozofickej fakulty UK v Bratislave. Falling Walls Lab Slovakia je zároveň sprievodným podujatím Európskej noci výskumníkov. Podujatie podporuje nadácia Falling Walls Foundation.

Cieľom podujatia Falling Walls Lab je podporiť vedecké a podnikateľské inovácie, iniciovať a rozvíjať výmenu nápadov, inšpirácií a poznatkov medzi výskumníkmi a profesionálmi z rôznych oblastí.

Online prihlasovanie je otvorené do 10. septembra 2017.
Ďalšie informácie a online prihlášku nájdete na: http://www.falling-walls.com/lab/apply a http://uniba.sk/projekty/fwl.

O nadácii Falling Walls Foundation

Nadácia Falling Walls Foundation je neziskovou organizáciou, ktorá sa zameriava na podnecovanie diskusie o výskume a inováciách a propagáciu najnovších vedeckých poznatkov medzi širokým obecenstvom zo všetkých súčastí našej spoločnosti. Členom správnej rady nadácie je napríklad i prezident Nobel Foundation Carl-Henrik Heldin. Falling Walls Foundation každoročne organizuje konferenciu Falling Walls Conference, globálne stretnutie inovátorov z desiatok krajín celého sveta. Každý rok presne 9. novembra prezentuje 20 prestížnych svetových vedcov svoje prevratné výskumné projekty v 15-minútovom formáte. Nadáciu Falling Walls Foundation podporuje nemecké ministerstvo pre vzdelávanie a výskum, Helmholtz Association, Robert Bosch Foundation a veľa ďalších akademických inštitúcií, nadácií a spoločností. Bližšie informácie možno nájsť na stránke: www.falling-walls.com.

Posledná aktualizácia: 22.06.2017