Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach má za sebou ďalšiu vydarenú konferenciu

UVP Medipark – cesta k inováciám vo výskume, diagnostike a liečbe – to bol názov konferencie, ktorá sa uskutočnila v utorok 29. mája 2018 v priestoroch Lekárskej fakulty Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach. Záštitu nad podujatím prevzal rektor UPJŠ prof. RNDr. Pavol Sovák, CSc. Program konferencie bol rozdelený do dvoch nosných oblastí – Inovatívne vedecké technológie, klinický výskum a cesta k vývoju nových liekov a UVP Medipark – hlavné oblasti výskumu. Na podujatí organizovanom UPJŠ v Košiciach a UVP Medipark boli prezentované zaujímavé myšlienky a prínosné poznatky, ktoré okrem štandardných príspevkov odzneli aj v rámci plodných diskusií.