Prejsť na obsah

AT&T Global Network Services Slovakia

1minút, 6sekúnd

AT&T Global Network Services Slovakia

AT&T je globálna telekomunikačná a technologická spoločnosť založená pred viac ako sto rokmi v Spojených štátoch amerických, ktorá ponúka svoje služby po celom svete. Počas celej doby svojej existencie AT&T prinášalo inovatívne riešenia a svojim zákazníkom momentálne ponúka sofistikované telefonické, dátové a internetové služby.

Kvalitní ľudia tvoria základ firmy. AT&T poskytuje balíček benefitov, ako plne hradená práceneschopnosť, kultúrne a športové podujatia, bonusy pri narodení dieťaťa a uzavretí manželstva, životné poistenie a veľa ďalších. AT&T tiež ponúka svojim zamestnancom možnosť realizovať sa či diskutovať prostredníctvom záujmových skupín (napr. Parents @ Work, Women’s Network, Business Professionals).

AT&T má záujem o motivovaných anglicky hovoriacich ľudí, ktorým ponúkame príležitosti na všetkých kariérnych stupňoch. V súčasnosti Vám radi predstavíme náš program stáží pre študentov ako aj ponuky pre absolventov i ľudí s niekoľkoročnými skúsenosťami so záujmom o projektový manažment, zákaznícku podporu, oblasť financií, prácu so sieťami Cisco, využitia ďalších cudzích jazykov a iné.

 


Študuj na UPJŠ