UNIVERZITA PAVLA JOZEFA ŠAFÁRIKA V KOŠICIACH

Univerzitné poradenské centrum (UNIPOC)
українська
AIS2

Career Club UPJŠ

Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach má záujem byť medzinárodne etablovanou inštitúciou. Pozorne sledujeme trendy a smerovanie kariérových služieb na univerzitách v zahraničí. Naším cieľom je vytvoriť pre študentov a absolventov Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach platformu, v ktorej by našli informácie a najmä kvalitné príležitosti pre svoj kariérny rozvoj. Zároveň by sme chceli zamestnávateľom uľahčiť prístup k študentom a absolventom kvalitnej univerzity, preto si Vám dovoľujeme predstaviť kariérny klub

Career Club UPJŠ

Cieľom vytvorenia tohto jedinečného klubu je dlhodobá spolupráca univerzity a zamestnávateľov na zlepšovaní pripravenosti študentov pre pracovný trh a zároveň na vytváraní príležitostí na uplatnenie ich potenciálu na ňom. Ideálnym výsledkom tejto spolupráce by mal byť kvalitný študent a absolvent na kvalitnom a schopnostiam zodpovedajúcom pracovnom mieste.
Záujemcom z radu zamestnávateľov ponúkame v akademickom roku 2022/2023 bezplatné členstvo v kariérnom klube Career Club UPJŠ. Medzi výhody tohto členstva patrí okrem iného možnosť sprostredkovať pracovné ponuky našim študentom prostredníctvom Akademického informačného systému, možnosť realizovať workshopy, prednášky či pracovné pohovory na pôde našej univerzity a i.. Viac informácií prinášame v informačnom booklete.

Informačný booklet Career Club UPJŠ


Členstvo v Career Club UPJŠ

Ak má Vaša spoločnosť záujem o členstvo v Career Clube UPJŠ, vyplňte prosím tento formulár a my sa Vám ozveme na Vami uvedený email.

VSTUPNÝ FORMULÁR


Zverejňovanie pracovných ponúk pre študentov UPJŠ v Košiciach

Sprostredkovanie pracovných príležitostí študentom Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach (UPJŠ) je funkciou Akademického informačného systému AiS2, vyvíjaného na UPJŠ v Košiciach. Pracovné ponuky budeme (v prípade, že to uvediete) filtrovať podľa fakulty a študijných programov našich študentov. Nemusí sa jednať iba o pracovnú ponuku, radi sprostredkujeme aj ponuky stáží, dobrovoľníckych činností či iných príležitostí pre našich študentov. Keďže našim cieľom je sprostredkovať študentom kvalitné pracovné príležitosti zodpovedajúce ich odboru
štúdia, zaslané pracovné ponuky budeme filtrovať a vyhradzujeme si právo odmietnuť pracovné ponuky, ktoré tieto podmienky nespĺňajú. V prípade záujmu sprostredkovať pracovnú príležitosť študentom UPJŠ v Košiciach, vyplňte nasledujúci formulár:

FORMULÁR PRE SPROSTREDKOVANIE PRACOVNÝCH PRÍLEŽITOSTÍ ŠTUDENTOM UPJŠ V KOŠICIACH

 

Členovia Career Club UPJŠ

ADRA Slovensko
   

AGEL SK

ARVAL Competence Center
   
   
AT&T Global Network Services Slovakia
   
bart.sk
   
Čechová & Partners
   
Gd-Team
   

GlobalLogic

   
Deutsche Telekom Services Europe Slovakia
   

Dobrovoľnícke centrum Košického kraja

   
Dr. Martin
   
EURES
   
FPT Slovakia
   
GymBeam
   

Holcim European Business Services

   
HYDAC Electronic
   

LYNX s.r.o.

   
NATEK Slovakia
   
Okresný úrad Košice
   
PARTNERS GROUPS SK
   
Philip Morris Slovakia
   

Praxuj

   
ProCare, Svet zdravia
   
PwC
   
Siemens Healthineers
   

SUVko Coaching

   
Teach for Slovakia
   
The Flow
   
Unilabs
   
Univerzitná nemocnica Louisa Pasteura v Košiciach
   
U.S.Steel Košice
   
Visma Labs

 

V prípade záujmu o členstvo alebo v prípade akýchkoľvek otázok, kontaktujte Mgr. Veroniku Zibrinyiovú, PhD.: veronika.zibrinyiova@upjs.sk alebo kariera@upjs.sk, +421 905 487 134.

 

Posledná aktualizácia: 01.12.2022