Prejsť na obsah

O Dni kariéry

1minút, 7sekúnd

Univerzitné poradenské centrum Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach (UNIPOC) Vás pozýva na ôsmy ročník Dňa kariéry! Tento ročník nesie podtitul „Kariéra na Slovensku“.

Podujatie sa uskutoční 10. apríla 2024 v atraktívnych priestoroch v centre mesta, na Moyzesovej 9 v Košiciach. Podujatie je skvelou príležitosťou pre študentov stretnúť mnoho kvalitných zamestnávateľov na jednom mieste ešte pred ukončením štúdia. Zároveň je výbornou možnosťou pre zamestnávateľov zoznámiť sa so študentami a budúcimi absolventami našej univerzity, predstaviť im spoločnosť a budovať jej dobré meno.

Časť podujatia a rozhovory s vybranými zamestnávateľmi prebehnú aj formou livestreamu na sociálnych sieťach. Ani tento rok nebude chýbať promo zóna, kde budú umiestnené promostánky zúčastnených zamestnávateľov, a v inspiration zóne budú prebiehať diskusie s pozvanými spíkrami ohľadom témy podujatia. Budeme hľadať odpoveď na otázku, čo charakterizuje mladých, ktorí preferujú odísť za prácou do inej krajiny, a čo naopak, môžu ponúknuť domáci zamestnávatelia svojim budúcim zamestnancom, aby ich motivovali vykročiť na svoju profesijnú dráhu v ich podniku.

Tešíme sa na Vás!

 


Študuj na UPJŠ