Deň kariéry už 10. apríla!

Deň kariéry UPJŠ v Košiciach 2019 je veľtrh pracovných príležitostí, na ktorom sa predstavia zástupcovia dvadsiatich zamestnávateľov z rôznych oblastí, ktorí budú prezentovať svoju spoločnosť, voľné pracovné pozície, stáže, či rôzne programy pre študentov UPJŠ v Košiciach.

Nepremeškajte svoju šancu a príďte v stredu 10. apríla 2019 do jedálne budovy Sokrates v čase od 10:00 do 13:00hod.!

Okrem zamestnávateľov sa na Vás tešia aj inšpiratívni hostia, ktorí vystúpia v INSPIRATION zóne. Ich mená a presný program Vám prezradíme v najbližších týždňoch.

Zoznam zamestnávateľov, ktorí sa zúčastnia Dňa kariéry

AffinityAnalytics
AGEL SK
AT&T Global Network Services Slovakia
FPT Slovakia
Lidl Slovenská republika
LYNX – spoločnosť s ručením obmedzeným Košice
Nemocnica Košice-Šaca a.s. – 1. súkromná nemocnica
ProCare; Svet Zdravia
Úrad pre verejné obstarávanie
Zbor väzenskej a justičnej stráže
LafargeHolcim European Business Services
Vista
EURES Slovensko
Facilitas
Iuventa – Slovenský inštitút mládeže
Praxuj
Psychosociálne centrum Košice
SAIA – Slovenská akademická informačná agentúra
Slovenská inovačná a energetická agentúra
Univerzitná nemocnica Louisa Pasteura Košice

Deň kariéry ideálnym miestom na nadviazanie kontaktov so zamestnávateľmi a získanie informácií o trhu práce. Nezabudnite si preto so sebou priniesť kvalitný životopis! Pripraviť sa na Deň kariéry Vám pomôžu aj dve sprievodné podujatia:

Kariérová polhodinka – 3. apríla 2019 o 13:00hod. v kaviarni Minerva na tému Deň kariéry Starter Pack

ŽivoToPíš – 4. apríla 2019 (9:00-15:00hod.) s prípravou CV Vám pomôžu kariérové poradkyne v Univerzitnom poradenskom centre UNIPOC.

Viac informácií o Dni kariéry…