UNIPOC funguje na diaľku

Dištančné štúdium potrvá do konca semestra (15.5.2020). Toto obdobie nemusí byť jednoduché, preto by sme Vás radi informovali, že služby Univerzitného poradenského centra sú Vám naďalej k dispozícii v zmenenom režime.

V prípade, že máte záujem o využitie poradenstva, dostupné sú tieto alternatívy:

• E-PORADŇA: všetky vaše otázky nám môžete klásť pohodlne a hlavne bezpečne z pohodlia domova. K dispozícii je psychologické a kariérové poradenstvo. Spolu je Vám k dispozícii 7 poradcov. Právne poradenstvo zabezpečuje portál Students for Students.
  • VIDEO/HOVOR – KARIÉROVÉ PORADENSTVO: rozhovory o kariére s Vami radi absolvujú naše kariérové poradkyne prostredníctvom video/hovoru. Termín si rezervujte tu.
  • VIDEO/HOVOR – PSYCHOLOGICKÉ PORADENSTVO: v prípade, že pociťujete, stres, úzkosť, skľúčenosť, paniku, či iné psychické potiaže, venovať sa vám bude naša psychologička PhDr. Martina Chylová, PhD. prostredníctvom video/hovoru. Termín si rezervujte tu. Ako zvládnuť úzkosť a psychický tlak v tejto netypickej situácii sa dočítate aj v tomto článku.

Tento čas môžete využiť i na sebarozvoj. Napríklad prostredníctvom E-LEARNINGU MOJA KARIÉRA. K dispozícii je v LMS UPJŠ. Ak máte záujem pracovať na svojej kariére aj touto formou, napíšte nám, tento užitočný program vám sprístupníme.

Na záver, mnohí možno riešite problém ako zvládnuť dištančné štúdium a zotrvať pri aktivitách. Inšpirovať sa môžete radami, ktoré sme pre Vás pripravili s jedným z členov Career Clubu – vzdelávacou spoločnosťou Suvko Coaching. Viac tu

Pre viac informácií si kliknite na plagát a sledujte náš web a sociálne siete (FB:@unipocUPJS; IG: @unipoc_upjs).

Tešíme sa na Vás!

File File size