Prejsť na obsah

Čechová & Partners

1minút, 0sekúnd

Čechová & Partners

Sme nezávislá slovenská advokátska kancelária s 30-ročnou históriou. Od nášho založenia v roku 1990 poskytujeme klientom riešenia právnych otázok v oblasti slovenského aj európskeho práva a počas týchto rokov sme nadobudli bohaté znalosti slovenského trhu.

Orientujeme sa predovšetkým na korporátnu klientelu. Naši klienti sú zahraničné, často nadnárodné spoločnosti, resp. ich dcérske spoločnosti, významné medzinárodné advokátske kancelárie, ako aj lokálne spoločnosti. Sme radi, že mnohí klienti nás oslovujú ohľadom pravidelnej spolupráce už mnoho rokov. S niektorými klientmi spolupracujeme takmer každodenne. S inými zas spolupracujeme na projektoch – či už jednorazových alebo pravidelne sa opakujúcich.

Všetci advokáti pôsobiaci v našej kancelárii sú členmi Slovenskej advokátskej komory. Naši právnici sú medzinárodnými rankingovými inštitúciami opakovane vysoko hodnotení ako vedúci odborníci vo svojej právnej oblasti. Viacerí z nich sa tešia nielen uznaniu doma i v zahraničí, ale zastávajú i významné funkcie v stavovských a profesijných organizáciách.


Študuj na UPJŠ