Deň stáží už 23. novembra

Krátkodobé či dlhodobé stáže sú jedným zo spôsobov, ako získať pracovné skúsenosti už počas štúdia. Už po 5.krát preto organizuje Univerzitné poradenské centrum Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach Deň stáží. Príďte 23.11.2023 v doobedňajších hodinách do Minervy (Moyzesova 9), kde budete môcť stretnúť atraktívnych zamestnávateľov z rôznych oblastí. Na výber sú stáže pre študentov verejnej správy, cudzích jazykov, všeobecného lekárstva, zubného lekárstva, psychológie, chémie, informatiky a mnohých ďalších študijných programov. V kaviarni budú prebiehať krátke infopohovory so zástupcami zúčastnených firiem (GymBeam, Partners Group, Holcim EBS, Dr. Martin – zubná klinika, PwC – PricewaterhouseCoopers Slovakia, U. S. Steel Košice, VISTA, AGEL SK) a na poschodí v sále Vás čakajú prednášky zamestnávateľov na tieto témy:

9:00 – 9:20 hod.5 najčastejších chýb, ktoré robíš na pohovore (Holcim EBS)
9:30 – 9:50 hod.Time management (PwC – PricewaterhouseCoopers Slovakia)
10:00 – 10:20 hod.Príbeh GymBeam, 5 praktických tipov pre začiatky podnikania (CEO GymBeam, Dalibor Cicman)
10:30 – 10:50 hod.Nájdi tú správnu cestu – zorientuj sa na trhu práce (Agel SK)
11:10 -11:30 hod.Ako si zvýšiť svoju hodnotu na trhu práce a o aké zručnosti je najväčší záujem? (Karol Kovalik, PARTNERS)

Neváhajte a rezervujte si miesto na pohovor a na prednášku. Počet miest je obmedzený.