Program Summer Work & Travel

Už vieš, kde stráviš najbližšie leto?

Príď to zistiť v stredu, 13. decembra od 9:30 – 11:00, do kaviarne Minerva v areáli Filozofickej fakulty!

Čo očakávaš od leta svojho života? Patrí k nemu cestovanie, stretnutia s ľuďmi z celého sveta, zaujímavý zárobok či zlepšenie angličtiny? Potom je program Summer Work & Travel presne pre teba!

Tento program je určený všetkým študentom denného vysokoškolského štúdia, ktorí sa chcú zdokonaliť v cudzom jazyku a zažiť množstvo úžasných chvíľ v USA. Všetky podmienky programu nájdeš nielen na stránke www.letovamerike.sk, ale aj priamo u nás na univerzite! Môžeš a stretnúť so zástupcami Summer Work & Travel agentúr, ale aj študentmi, ktorí si takéto leto už vyskúšali.

Kedy: v stredu 13. decembra od 9:30 do 11:00

Kde: budova Minerva (kaviareň), Filozofická fakulta UPJŠ Košice

Pozor, dozvieš sa aj to, ako získať štipendium Veľvyslanectva USA, ktoré pokryje takmer všetky náklady okrem víz.

Tešíme sa na teba!