UNIVERZITA PAVLA JOZEFA ŠAFÁRIKA V KOŠICIACH

Univerzitné poradenské centrum (UNIPOC)
українська
AIS2

UNIPOC funguje na diaľku

Dištančné štúdium potrvá do konca semestra (15.5.2020). Toto obdobie nemusí byť jednoduché, preto by sme Vás radi informovali, že služby Univerzitného poradenského centra sú Vám naďalej k dispozícii v zmenenom režime.

V prípade, že máte záujem o využitie poradenstva, dostupné sú tieto alternatívy:

  • E-PORADŇA: všetky vaše otázky nám môžete klásť pohodlne a hlavne bezpečne z pohodlia domova. K dispozícii je psychologické a kariérové poradenstvo. Spolu je Vám k dispozícii 7 poradcov. Právne poradenstvo zabezpečuje portál Students for Students.
  • VIDEO/HOVOR - KARIÉROVÉ PORADENSTVO: rozhovory o kariére s Vami radi absolvujú naše kariérové poradkyne prostredníctvom video/hovoru. Termín si rezervujte tu.
  • VIDEO/HOVOR - PSYCHOLOGICKÉ PORADENSTVO: v prípade, že pociťujete, stres, úzkosť, skľúčenosť, paniku, či iné psychické potiaže, venovať sa vám bude naša psychologička PhDr. Martina Chylová, PhD. prostredníctvom video/hovoru. Termín si rezervujte tu. Ako zvládnuť úzkosť a psychický tlak v tejto netypickej situácii sa dočítate aj v tomto článku.

Tento čas môžete využiť i na sebarozvoj. Napríklad prostredníctvom E-LEARNINGU MOJA KARIÉRA. K dispozícii je v LMS UPJŠ. Ak máte záujem pracovať na svojej kariére aj touto formou, napíšte nám, tento užitočný program vám sprístupníme.

Na záver, mnohí možno riešite problém ako zvládnuť dištančné štúdium a zotrvať pri aktivitách. Inšpirovať sa môžete radami, ktoré sme pre Vás pripravili s jedným z členov Career Clubu – vzdelávacou spoločnosťou Suvko Coaching. Viac tu

Pre viac informácií si kliknite na plagát a sledujte náš web a sociálne siete (FB:@unipocUPJS; IG: @unipoc_upjs).

Tešíme sa na Vás!

  

 

Posledná aktualizácia: 15.04.2021