Univerzitné poradenské centrum (UNIPOC)

Psychoterapia: nová epizóda podcastu UNIPOkeC

Pri príležitosti Svetového dňa duševného zdravia sme si pre vás pripravili novú epizódu podcastu UNIPOkeC venovanú téme psychoterapie. Rozprávame sa s psychoterapeutkou, doktorkou Milanou Kovaničovou, ktorá sa vo svojej bohatej praxi s dospelými v Univerzitnej nemocnici Louisa Pasteura v Košiciach, venuje pacientom s neurotickými ťažkosťami, v poslednej dobe hlavne s obsedantno-kompulzívnou poruchou a okrem toho pôsobí ako dobrovoľníčka v občianskych združeniach, ktoré sa venujú reintergácii a destigmatizácii ľudí s duševnými ochoreniami.
Čo je to psychoterapia, ako sa líši od návštevy psychológa či psychiatra? Musíte za psychoterapiu platiť? Vypočujte si podcast a dozviete sa odpovede na tieto a mnohé ďalšie otázky:

Posledná aktualizácia: 01.07.2022