Stáže 2020/2021

Univerzitné poradenské centrum opäť pripravilo brožúru, tentokrát Stáže 2020/2021, s cieľom pomôcť Vám – študentom získať relevantnú prax v odbore. V brožúre nájdete informácie o tom, prečo sa oplatí ísť na stáž, ako Vám jej hľadaní vie pomôcť UNIPOC, a tiež ako ovplyvnila pandémia trh práce a stážové programy vo firmách. Prečítať si budete môcť aj inšpiratívne skúsenosti študentov UPJŠ zo stáží, ktoré absolvovali doslova doma aj vo svete. Jej súčasťou sú i aktuálne ponuky stáží od našich partnerov z Career club, ale aj iných spoločností. Možnosť vycestovať na stáž cez Erasmus+ máte aj počas pandémie, a aké, to sa dočítate v závere.

Veríme, že brožúra bude pre Vás inšpiráciou, a zároveň pomôckou pre nájdenie si stáže, vďaka ktorej  získate cenné pracovné skúsenosti v odbore, ktorý študujete.

Tím UNIPOC

File File size