UNIVERZITA PAVLA JOZEFA ŠAFÁRIKA V KOŠICIACH

Centrum informačných a komunikačných technológií
українська
AIS2

Správa AIO UPJŠ - Úradné hodiny

  • Oznam
    V týždni od 2.3. do 6.3.2020 budú úradné hodiny zrušené a prevádzka Správy AIO bude v obmedzenom režime. Končiacich študentov/zamestnancov vybavíme vo dverách č. 125 (vedľa Správy AIO). Znova nás zastihnete v pondelok 9.3.2020.

Pondelok  08:30 – 11:30 hod.  
 Utorok:  08:30 – 11:30 hod.  
 Streda:   12:30 – 14:30 hod.
 Štvrtok:   12:30 – 14:30 hod.
 Piatok:  08:30 – 11:30 hod.  

           

  • Rezervácia termínu administrácie PIK na Správe AIO  (okrem septembra)
    Vážení používatelia PIK, ponúkame Vám možnosť rezervácie termínu vybavenia Vašej požiadavky. Rezervácia prebieha nasledovne: E-mailom zašlete na aio(zavináč)upjs.sk popis požadovanej služby („duplikát“, „nová PIK zamestnanca“, „revitalizácia“...), Meno, Priezvisko a číslo PIK ak ju už vlastníte a dátum návštevy na Správe AIO. Správa AIO Vám najneskôr nasledujúci pracovný deň zašle najbližší voľný termín (dátum a čas). Ak s ním súhlasíte, potvrďte ho mailovou odpoveďou a tým bude pre Vás záväzne rezervovaný. Ak Vám nevyhovuje, požiadajte Správu AIO o iný termín. Urgentné požiadavky (zablokovanie, jednoduchá otázka, prevzatie dokumentov...) vybavíme čím skôr aj bez objednania.
  • V čase mimo úradných hodín vybavíme Vaše požiadavky (je potrebné vopred dohodnúť termín mailom), pokiaľ to umožní plnenie našich pracovných úloh nesúvisiacich s vybavovaním klientov.
  • Používateľ PIK má právo pri osobnej komunikácii so Správou AIO požadovať písomné potvrdenie o ohlásení údajov. Bez doloženia poskytnutia údajov nemusí Správa AIO neskoršiu reklamáciu uznať.

 

Posledná aktualizácia: 27.01.2020