UNIVERZITA PAVLA JOZEFA ŠAFÁRIKA V KOŠICIACH

українська
Web stránka
Telefónny zoznam
AIS2

Správa AIO UPJŠ - Úradné hodiny

 

 Pondelok:  08:30 – 11:30 hod.  
 Utorok:  08:30 – 11:30 hod.  
 Streda:   12:30 – 14:30 hod.
 Štvrtok:   12:30 – 14:30 hod.
 Piatok:  08:30 – 11:30 hod.  

 

  • Rezervácia termínu administrácie PIK na Správe AIO  (okrem septembra)
    Vážení používatelia PIK, z dôvodu skvalitnenia služieb, odstránenia čakania na vybavenie a zvýšenia efektivity práce SAIO Vám ponúkame možnosť rezervácie termínu vybavenia Vašej požiadavky. Rezervácia prebieha nasledovne: E-mailom zašlete na aio(zavináč)upjs.sk popis požadovanej služby („duplikát“, „nová PIK zamestnanca“, „revitalizácia“...), Meno, Priezvisko a číslo PIK ak ju už vlastníte a dátum návštevy na SAIO. Správa AIO Vám najneskôr nasledujúci pracovný deň zašle najbližší voľný termín (dátum a čas). Ak s ním súhlasíte, potvrďte ho mailovou odpoveďou a tým bude pre Vás záväzne rezervovaný. Ak Vám nevyhovuje, požiadajte (navrhnite) SAIO o iný termín. Termíny budú situované na začiatok pracovnej doby. Urgentné a rýchle požiadavky (zablokovanie, jednoduchá otázka, prevzatie dokumentov...) vybavíme čím skôr aj bez objednania. Prednostne vybavujeme objednaných používateľov PIK.
  • Počas pracovnej doby 8:00 – 16:00 vybavíme Vaše požiadavky aj mimo úradných hodín, pokiaľ to umožní plnenie našich pracovných úloh nesúvisiacich s vybavovaním klientov. Obvyklé činnosti pri kontakte s klientom AIO:  informovanie,  žiadosti o prolongáciu, prolongácia špeciálnych prípadov, nahlasovanie zmien, ukončenie štúdia a strata PIK, iné...
     
  • Používateľ PIK má právo pri osobnej komunikácii so Správou AIO požadovať písomné potvrdenie o ohlásení údajov. Bez doloženia poskytnutia údajov nemusí Správa AIO neskoršiu reklamáciu uznať.

 

Posledná aktualizácia: 03.01.2018