UNIVERZITA PAVLA JOZEFA ŠAFÁRIKA V KOŠICIACH

українська
AIS2

Úspechy

Tím z CIB, TIP - UPJŠ získal prestížny projekt v rámci výzvy „Twinning“ programu EU Horizont 2020

Vedecký tím z Centra interdisciplinárnych biologických vied Technologického a Inovačného parku Univerzity P.J. Šafárika v Košiciach (UPJŠ) získal prestížny projekt v rámci výzvy „Twinning“ programu EU Horizont 2020.

Viac

Poďakovanie študentky Alexandry Firmentovej

Poďakovanie študentky Alexandry Firmentovej, ktorej projekt zaujal svojim podnikateľským nápadom, bol zaradený do edukačného programu „start-up kultúra“ pre-inkubátora TIP- UPJŠ.

Viac

SAFTRA photonics zažiarila aj v Bruseli a  Prahe

Spin-off UPJŠ SAFTRA photonics pod vedením prof. Pavla Miškovského pokračuje vo vývoji a propagácii technológie NanoScreen pre pokročilú analýzu znečistenia vody. Zúčastnila sa podujatia EIC (European Innovation Council) a Procter & Gamble, ktoré usporiadali v Bruseli konferenciu pre projekty SME Instrument ...

Viac

Vedec roka SR 2017
Slávnostné vyhlásenie výsledkov oceňovania sa uskutočnilo dňa 15. mája 2018 o 14.00 hod. v Zrkadlovej sieni Primaciálneho paláca v Bratislave.
V kategórii Technológ roka získal cenu prof. RNDr. Pavol Miškovský, DrSc. (Centrum interdisciplinárnych biovied, Technologický a inovačný park Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach).
Viac
Posledná aktualizácia: 01.04.2020