UDŠ UPJŠ 2010 – minifutbal

UNIVERZITNÉ DNI ŠPORTU UPJŠ KOŠICE – 2010 –
– jarná časť –

S p r á v a
o uskutočnení turnaja v minifutbale

Dňa 27. apríla 2010 zorganizoval ÚTVŠ UPJŠ v spolupráci s TJ Slávia UPJŠ, MŠ SR a SAUŠ v rámci univerzitných dní športu 2010, minifutbalový turnaj za účasti 12 družstiev. Turnaja sa zúčastnili poslucháči všetkých piatich fakúlt UPJŠ v celkovom počte 80 študentov – aktívnych hráčov, z toho jedno družstvo bolo zložené zo zahraničných študentov UPJŠ.
      Družstvá po rozdelení do skupín a absolvovaní základnej časti, kde sa hralo systémom každý s každým, postupovali ďalej do štvrťfinálových bojov.  Ďalšou elimináciou sa družstvá nakoniec prebojovali do záverečných bojov, kde sa hralo o 3. miesto a finále.
      Celkovo bolo odohraných 24 stretnutí. Družstvá na 1. – 4. mieste dostali diplomy a sladké ceny. Všetci aktívni účastníci dostali občerstvenie ( voda + napolitánka ).
       Víťazom turnaja sa stalo družstvo pod názvom Malmanovci z 3. ročníka PrF.
       Turnaj organizačne pripravil a riadil PaedDr. Imrich Staško.

Záverečné výsledky:
O 3. miesto:  Old Boys – Fermióny  1 : 0