Akademické majstrovstvá SR 2021 vo futsale

V kvalifikačnom súboji o miestenku na finálový turnaj najlepších univerzít Slovenska, TUKE podľahli mestskému rivalovi z Univerzity Pavla Jozefa Šafárika 1:2. Po odrieknutí účasti SPU Nitra na finálových zápasoch Univerziády 2021 však dostalo TUJE žolíka. Táto situácia nás mierne sklamala, no boli sme odhodlaní opätovne skórovať. Keď niekto neprejde kvalifikáciou a je vo finále, to zamrzí. No šport je ale šport a nám to vo finále nevyšlo. Síce sa nám ušlo až 4. miesto, no hrdo pôjdeme do boja opäť nabudúce! Kolektív na UPJŠ je silný a našou výhrou je už to, že sa dokážeme každoročne spojiť do silného futsalového tímu, ktorý hrdo reprezentuje UPJŠ. Chlapcov budeme stále podporovať a ďakujeme im za ich športové výkony.
    To, že náš tím má potenciál, potvrdzuje aj titul ktorý sa ušiel nášmu študentovi. Titul najlepšieho strelca na Univerziáde 2021 získal František Vancák, blahoželáme.

Zhrnutie turnaja a pekné slová aj Františka Vancáka môžete nájsť v článku: www.kosiceonline.sk/

ZÚČASTNENÍ ŠTUDENTI:

Matta Ervín UTVŠ