UNIVERZITA PAVLA JOZEFA ŠAFÁRIKA V KOŠICIACH

Web stránka
Telefónny zoznam
AIS2

Univerzitná knižnica

Moyzesova č. 9
040 01 Košice
kniznica@upjs.sk

pytajsa.jpg

scientia.sk
unibook FB wifi

Aktuality

alert.gif Skúšobné prístupy k databázam!        alert.gif Nové prírastky kníh
Pozvánka na informačný seminár Journal and Highly Cited Data a novinky na platforme Web of Science (11.2.2016 o 13:00 hod., Lekárska knižnica).
Journal Citation Reports (JCR) s údajmi o Journals Impact Factor je od 1.1.2016 dostupný aj pre UPJŠ v Košiciach z rozhrania Web of Science. Viac...
Pozor! Zmena otváracích hodín Univerzitných predajní kníh na Kováčskej 26 (Právnická fakulta UPJŠ) a na Tr. SNP 1 (Lekárska fakulta UPJŠ).
V dňoch 8. - 11.2.2016 bude Prírodovedecká knižnica, Medická 6 z prevádzkových dôvodov otvorená do 15:00 hod., v piatok 12.2.2016 zatvorená.
Dňa 12.2.2016 bude Knižnica na FVS z prevádzkových dôvodov zatvorená.
Ďakujeme za porozumenie.
Ministerstvo kultúry Slovenskej republiky spustilo portál www.dusevnevlastnictvo.gov.sk, ktorý predstavuje platformu na získanie základného prehľadu a orientácie v problematike autorského práva a priemyselného vlastníctva a zároveň slúži ako informačný zdroj v celom zábere duševného vlastníctva. Obsah portálu ministerstvo vypracovalo v spolupráci s Úradom priemyselného vlastníctva SR.
Nový online katalóg UK UPJŠ – VuFind. Poskytuje prehľadné a intuitívne prostredie s možnosťou jednoduchého upresňovania požiadaviek. Umožňuje rezervácie, prolongácie dokumentov, ako aj sledovanie výpožičiek a spravovanie konta používateľa.
Prostredie VuFind ponúka tiež prostredníctvom multivyhľadávača Summon priamy prístup do informačných zdrojov dostupných na UK UPJŠ
Pôvodný online katalóg UK UPJŠ - Aleph je aj naďalej dostupný.


 

Posledná aktualizácia: 09.02.2016