Prejsť na obsah

Stretnutie zamestnancov právnických knižníc

1minút, 10sekúnd

23. stretnutie pracovníkov knižníc právnických fakúlt a spolupracujúcich inštitúcií SR a ČR sa uskutoční v dňoch 6.- 8. júna 2023 v priestoroch Právnickej knižnice UK UPJŠ na Kováčskej 26. Pracovné stretnutia knihovníkov právnických knižníc sa pravidelne organizujú

od r. 1996 s trojročnou prestávkou spôsobenou pandémiou. Každý rok je hostiteľom iná organizácia, rok 2023 má tú česť privítať kolegov z Čiech a Slovenska Univerzitná knižnica UPJŠ v Košiciach.

Informácie z podujatia

Minulý týždeň Univerzitná knižnica UK UPJŠ v Košiciach organizovala 23.stretnutie pracovníkov knižníc právnických fakúlt a spolupracujúcich inštitúcií SR a ČR. V rámci trojdňového stretnutia sme našim hosťom z Českej republiky pripravili zaujímavý a bohatý program.

Stretnutie sme začali v Právnickej knižnici UK UPJŠ a pokračovali prehliadkou Právnickej fakulty UPJŠ v Košiciach a následnou prednáškou a diskusiou. Nasledujúce dni sme s programom pokračovali v Prezidentskej knižnici, s bývalým prezidentom Rudolfom Schusterom, v Prírodovedeckej knižnici Park Angelinum a v knižnici na Ústavnom súde Slovenskej republiky. V rámci bohatého programu, sme sa s našimi hosťami zúčastnili aj Potuliek po historickom centre Košíc.


Študuj na UPJŠ