Slávnostné odovzdanie diplomov

Oznamujeme vám, že slávnostné odovzdanie diplomov absolventom študijného programu verejná správa a študijného programu európska verejná o udelení akademického titulu

„m a g i s t e r„

sa uskutoční dňa
29. júna 2021 o 10:00 hod.

v Aule Lekárskej fakulty Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Trieda SNP 1.

Nácvik promócií sa uskutoční v deň konania promócií o 08:00 hod. na rovnakom mieste.
Účasť na nácviku je n u t n á !

Každý promovaný dostane najviac 4 lístky pre hostí, ktorí sa môžu zúčastniť promočného aktu za dodržania opatrení COVID Automatu platných v čase konania promócií.

V sále musia mať všetci prítomní po celý čas prekryté dýchacie cesty použitím respirátora alebo inej preventívnej ochrannej pomôcky (rúška, šálu alebo šatky).

Prípadné zmeny budú zverejnené bezprostredne pred konaním promočného aktu na webovej stránke fakulty.

Košice 21. 06. 2021

doc. JUDr. Mgr. Michal Jesenko, PhD.
dekan